YMCA Волинь

  • Християнська асоціація молодих людей YMCA (Волинський осередок у Луцьку)
  • Волинська YMCA у Луцьку - це громадська молодіжна організація, місією якої є надихнути дітей та молодь реалізовувати себе через творчість, саморозвиток, спорт, соціальні ініціативи, спілкування та поширення християнських цінностей у безпечному та здоровому середовищі з метою гармонійного розвитку духу, розуму і тіла.
  • YMCA - найстаріша та найбільша організація для молоді в світі.

Наші проекти та діючі програми нашої організації: тренінги та семінари на тему прав дитини, прав людей та адвокації, тенсінг (поєднання вокалу, танців, акторської майстерності), англійська мова у неформальній атмосфері (speaking club), настільні ігри, «С» (від слова Christianity – розмови про духовність), табори, тренінги для молоді, міжнародні обміни та проекти, фрізбі, національні та міжнародні проекти, семінари та конференції, сезонні вистави та концертна діяльність з соціальною метою (свято Миколая, вертепи, коляда тощо), співпраця з ВОГО «Диво» – робота з дітьми.

Більшість наших програм/проектів відбуваються за адресою Б. Хмельницького 40, за винятком тих, які ми проводимо за запрошенням інших організацій чи у певних навчальних/соціальних закладах.

Коротка історична довідка:

Організація YMCA  заснована у 1844 році у Лондоні з ідеєю гармонійного розвитку духу, розуму та тіла (звідси логотип – трикутник). Наразі об’єднує понад 58 мільйонів людей у близько 119 країнах світу. В різних країнах YMCA пропонує різні соціальні програми, які об’єднують спільні цінності – турбота, повага, чесність, відповідальність. У YMCA придумали такі ігри як баскетбол, волейбол, ракетбол. Витоки скаутингу також походять з YMCA. Організація асоціюється із діяльністю Нобелівського лауреата Джона Мотта.

Дізнатись більше можна за адресою – http://www.ymca.int

 Фото із Facebook-сторінки YMCA волинь

  • Луцьк, вул. Б. Хмельницького, 40
  • mguretska@gmail.com
  • VolynYMCA
  • +380503781674
×
Додати подію

Афішу події просимо надіслати на e-mail: loginlutsk@gmail.com (в темі листа вкажіть назву події)
Приклад: 18 квітня 18:00-19:00

×
Додай свою улюблену локацію міста!

Login.lutsk.ua – інтерактивна мапа громадсько-активних місць та просторів Луцька. На сайті є можливість перегляду громадських організацій, публічних місць, творчих і активних зон міста за категоріями, пошук ключовими словами, можливість додавати події в календар та ділитися ними з іншими.
Хто може стати частиною мапи? Місцеві ГО, бібліотеки, творчі студії, організатори фестивалів і різноманітних проектів, які працюють на території Луцька.

(ГО, установи, публічного простору, галереї тощо)
Опис повинен бути не менше 1 тисячі символів. Поділіться своїми життєвими цінностями, пріоритетами та розкажіть, в якій атмосфері ви творите хороші справи та чому варто долучитися до Вашої діяльності / відвідати Ваш простір.
×
×
X