ГО «Батьківщина Молода»

  • «Батьківщина Молода» організовує різноманітні школи на політичну тематику (Школа Політичного Успіху, Школа молодого політика, Школа молодих жінок-політиків), тренінги, круглі столи, тематичні зустрічі на різні тематики.
  • Нам цікаво розвивати молодь, ділитися досвідом, давати нові знання для того, щоб сучасні молоді люди розвивали Україну.
  • Готуємо молодих кандидатів в депутати, а ще проводимо різноманітні цікаві суспільно-корисні акції (до дня Героїв Небесної Сотні, дня Матері, дня Молоді, дня Незалежності… ).

У нас широкий масштаб діяльності, ми готові реалізовувати ідеї молоді, якщо вони будуть корисними для суспільства, тому ми відкриті до співпраці!
«Батьківщина Молода» представлена майже у всіх районах Волинської області. Ми намагаємося побудувати команду активних молодих людей у кожному районі!

Наші проекти:
Щороку ми проводимо флешмоб «United Ukraine» до дня Соборності України . Також флешмоб до дня народження Тараса Шевченка «Global Shevchenko». На даний момент постійних акцій у нас не має. Періодично проводимо безкоштовні курси з англійської мови. Акції проводимо як у місті Луцьку, так і в інших містах та селищах Волинської області, але вони не довготривалі, діючих проектів зараз не маємо.

  • м. Луцьк, вул. Набережна 2
  • Batkivshinamolodavolun
  • http://bm.volyn.net/sample-page/
×
Додати подію

Афішу події просимо надіслати на e-mail: loginlutsk@gmail.com (в темі листа вкажіть назву події)
Приклад: 18 квітня 18:00-19:00

×
Додай свою улюблену локацію міста!

Login.lutsk.ua – інтерактивна мапа громадсько-активних місць та просторів Луцька. На сайті є можливість перегляду громадських організацій, публічних місць, творчих і активних зон міста за категоріями, пошук ключовими словами, можливість додавати події в календар та ділитися ними з іншими.
Хто може стати частиною мапи? Місцеві ГО, бібліотеки, творчі студії, організатори фестивалів і різноманітних проектів, які працюють на території Луцька.

(ГО, установи, публічного простору, галереї тощо)
Опис повинен бути не менше 1 тисячі символів. Поділіться своїми життєвими цінностями, пріоритетами та розкажіть, в якій атмосфері ви творите хороші справи та чому варто долучитися до Вашої діяльності / відвідати Ваш простір.
×
×
X