ВОБО «Радість дитинства»

  • ВОБО «Радість Дитинства» – це молодіжна організація, яка працює із молоддю, дітьми та жінками.
  • Основним напрямком діяльності є надання можливостей для молоді та дітей через неформальну освіту (тренінги, обміни, воркшопи, семінари), проведення благодійних акцій, робота з дитячими будинками та інтернатами, поширення інформаційних кампаній щодо актуальних проблем сьогодення, а також побудова толерантного суспільства та інклюзивної громади. Також організація підтримує жінок у питаннях самореалізації.

Наші проекти: благодійний ярмарок, на якому розпродають речі та аксесуари, проводяться майстер-класи та цікаві заходи. Метою заходу є збір коштів на подарунки від св. Миколая дітям з Дитячого будинку та дитячої лікарні.

Також ВОБО «Радість дитинства» проводить різноманітні акції, фестивалі, концерти для дітей, молодіжні обміни, тренінги з неформальної освіти для молоді, річницю проект «Алеї Троянд».

Стосовно загальних питань звертайтесь за тел: +38 099 340 79 68, щодо проектної діяльності звертайтесь за тел: +38 050 963 70 84.

  • Луцьк, вул. Шопена, 22
  • radistdytynstva@gmail.com
  • joychildhood
  • http://joychildhood.org
  • +38 099 340 79 68
×
Додати подію

Афішу події просимо надіслати на e-mail: loginlutsk@gmail.com (в темі листа вкажіть назву події)
Приклад: 18 квітня 18:00-19:00

×
Додай свою улюблену локацію міста!

Login.lutsk.ua – інтерактивна мапа громадсько-активних місць та просторів Луцька. На сайті є можливість перегляду громадських організацій, публічних місць, творчих і активних зон міста за категоріями, пошук ключовими словами, можливість додавати події в календар та ділитися ними з іншими.
Хто може стати частиною мапи? Місцеві ГО, бібліотеки, творчі студії, організатори фестивалів і різноманітних проектів, які працюють на території Луцька.

(ГО, установи, публічного простору, галереї тощо)
Опис повинен бути не менше 1 тисячі символів. Поділіться своїми життєвими цінностями, пріоритетами та розкажіть, в якій атмосфері ви творите хороші справи та чому варто долучитися до Вашої діяльності / відвідати Ваш простір.
×
×
X