Волинський прес-клуб

  • Волинська обласна громадська організація «Волинський прес-клуб» створена на базі Луцького прес-клубу реформ, який діє з 1994 року (на постійній основі – з 1 березня 2004 року) і є осередком всеукраїнської мережі прес-клубів.

Прес-клуб є регіональним представником Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Волинська обласна громадська організація «Волинський прес-клуб» створена на базі Луцького прес-клубу реформ, який діє з 1994 року (на постійній основі – з 1 березня 2004 року) і є осередком всеукраїнської мережі прес-клубів.

На сьогодні «Волинський прес-клуб» працює в кількох напрямках:
– інформаційно-комунікаційний (поширення інформації про події у сфері медіа, діяльність ОГС, актуальні процеси в розвитку суспільства, налагодження комунікації між медіа та ОГС);
– неформальна освіта (сприяння розвитку українських медіа і НУО – проведення тренінгів, медіа-кав’ярень, форумів, прес-турів, журналістських обмінів і візитів тощо);
– просвітницька діяльність (просування серед молоді, дорослого населення принципів недискримінації, культури комунікації, прав людини за допомогою освітніх і мистецьких заходів).

  • Луцьк, вул. Шевченка, 14
  • lutsk@cure.org.ua
  • ВОГО-Волинський-прес-клуб-254301307919156
  • http://volynpressclub.org.ua
×
Додати подію

Афішу події просимо надіслати на e-mail: loginlutsk@gmail.com (в темі листа вкажіть назву події)
Приклад: 18 квітня 18:00-19:00

×
Додай свою улюблену локацію міста!

Login.lutsk.ua – інтерактивна мапа громадсько-активних місць та просторів Луцька. На сайті є можливість перегляду громадських організацій, публічних місць, творчих і активних зон міста за категоріями, пошук ключовими словами, можливість додавати події в календар та ділитися ними з іншими.
Хто може стати частиною мапи? Місцеві ГО, бібліотеки, творчі студії, організатори фестивалів і різноманітних проектів, які працюють на території Луцька.

(ГО, установи, публічного простору, галереї тощо)
Опис повинен бути не менше 1 тисячі символів. Поділіться своїми життєвими цінностями, пріоритетами та розкажіть, в якій атмосфері ви творите хороші справи та чому варто долучитися до Вашої діяльності / відвідати Ваш простір.
×
×
X