“Свідомі”

  • СВІДОМІ ГРОМАДЯНИ – УСПІШНА КРАЇНА!
  • Це громадська організація, що об’єднує відповідальних, дієвих, активних лучан, які ставлять собі за мету забезпечити добробут, безпеку та процвітання українцям на своїй землі через тісну взаємодію та взаємодопомогу керуючись принципами руху. Кожна людина з її ідеями та активною позицією ми бачимо нашим однодумцем та колегою. Разом нам під силу сформувати свідоме, активне та відповідальне суспільство, забезпечити можливості для розвитку самодостатніх людей.
  • ПРИНЦИПИ ЩО ОБ’ЄДНУЮТЬ: ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ; АКТИВНІСТЬ ТА ДІЄВІСТЬ;ОРІЄНТАЦІЯ НА УСПІХ; САМОДОСТАТНІСТЬ; ЕКОНОМІЧНИЙ ДОБРОБУТ ТА ПАТРІОТИЗМ; ТОЛЕРАНТНІСТЬ.

Коротка історична довідка:

Соціальна програма Андрія Покровського – Соціальна програма, ініціатором якої виступив депутат Луцької міської ради, меценат Андрій Покровський, “МИ СВІДОМІ” це цикл ток-шоу для школярів з антиреклами наркотиків. Упродовж навчального року для десятикласників проводять тренінги за спеціально розробленою програмою. Мета програми – підвищити рівень поінформованості тінейджерів про всі загрози, пов‘язані зі спробою та вживанням наркотиків.

  • ПР. ВОЛІ, 49А (РЕКРЕАЦІЙНА ЗОНА «CITY PARK»)
  • SVIDOMI.OFFICE@GMAIL.COM
  • www.facebook.com/SVIDOMI.OFFICE/
  • http://www.xn--b1aeyhm1kd.xn--j1amh/
  • +380 99 215 50 75
There was an error geocoding your address location. Please insert address in a lat,lng format.
×
Додати подію

Афішу події просимо надіслати на e-mail: loginlutsk@gmail.com (в темі листа вкажіть назву події)
Приклад: 18 квітня 18:00-19:00

×
Додай свою улюблену локацію міста!

Login.lutsk.ua – інтерактивна мапа громадсько-активних місць та просторів Луцька. На сайті є можливість перегляду громадських організацій, публічних місць, творчих і активних зон міста за категоріями, пошук ключовими словами, можливість додавати події в календар та ділитися ними з іншими.
Хто може стати частиною мапи? Місцеві ГО, бібліотеки, творчі студії, організатори фестивалів і різноманітних проектів, які працюють на території Луцька.

(ГО, установи, публічного простору, галереї тощо)
Опис повинен бути не менше 1 тисячі символів. Поділіться своїми життєвими цінностями, пріоритетами та розкажіть, в якій атмосфері ви творите хороші справи та чому варто долучитися до Вашої діяльності / відвідати Ваш простір.
×
×
X