Студрада Луцького НТУ

  • Студентська рада Луцького НТУ
  • Основною метою нашої діяльності є захист законних прав та інтересів студентів Луцького національного технічного університету, залучення молоді до участі у громадському житті, пропаганда та поширення прогресивних ідей та світогляду серед молоді, сприяння розвитку студентів та формування їх активної життєвої позиції і творчої ініціативи.
  • Голова студентської ради ЛНТУ - Ірина Гаранчевська.

Студентська рада ЛНТУ організовує наступні проекти і акції:

#LNTU_FeastDay – фестиваль, в рамках якого відбуваються різнопланові події: квест, спортивні виступи, гра «Крокодил», ярмарка факультетів Луцького НТУ, настільні ігри, виставка зброї, гра «Мафія», дебати, лицарські бої , музична сцена, вогняне шоу, кіноперегляд. Мета: якісний та корисний відпочинок студентів. Цей захід проводиться постійно на початку вересня, разом із офіційною посвятою першокурсників у студенти. Місце проведення: територія Луцького НТУ (вул. Львівська, 75).

Батл факультетів / Game of Faculties – масштабна подія для студентів та громади міста, стосується активізації молоді та проведення їх якісного дозвілля, «Батл факультетів» включає в себе багато подій до Дня студента, які відбуваються у формі змагань між факультетами, структурними підрозділами Луцького НТУ: стрітбол, перетягуванні канату, підніманні гирі, фотоквест, брейн-ринг, Mind Game, гра Мафія, відеопредставлення команд, танцювальний батл, КВН. За підсумками конкурсів обирається кращий факультет університету. Проводиться за тиждень до Дня студента (листопад), місце проведення: територія Луцького НТУ (вул. Львівська, 75).

Король та Королева Луцького НТУ – метою є забезпечення якісного дозвілля молоді, створення можливості для творчого розвитку та здобуття власної впевненості, віри в себе та, звісно, підвищення іміджу ВНЗ. Це подія, на яку приходять не лише студенти Луцького НТУ, адже зацікавленість у результаті та прекрасне шоу спонукає лучан та гостей завітати на концерт. Відбувається у травні, зокрема, наступного року 11 травня. Місце проведення: Волинський обласний академічний музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка (Театральний майдан, 2).

 

Коротка історична довідка:

Три покоління Студентської ради працювали над створенням креативного простору для студентів, і ми це зробили, ми облаштували кабінет, який працює для роботи та відпочинку, розробки нових та цікавих проектів, втілення різноманітних ідей студентів Луцького НТУ, і не тільки. Ми відкриті до співпраці і радісно співпрацюємо з громадськими організаціями, проводимо тренінги, семінари, інтелектуальні ігри та багато іншого.

 

  • Луцьк, Львівська, 75, каб. 215
  • lntu.studrada@gmail.com
  • lntu.student
  • lntu.student
  • lutsk-ntu.com.ua/uk/students-autonomy
  • +380506404149
×
Додати подію

Афішу події просимо надіслати на e-mail: loginlutsk@gmail.com (в темі листа вкажіть назву події)
Приклад: 18 квітня 18:00-19:00

×
Додай свою улюблену локацію міста!

Login.lutsk.ua – інтерактивна мапа громадсько-активних місць та просторів Луцька. На сайті є можливість перегляду громадських організацій, публічних місць, творчих і активних зон міста за категоріями, пошук ключовими словами, можливість додавати події в календар та ділитися ними з іншими.
Хто може стати частиною мапи? Місцеві ГО, бібліотеки, творчі студії, організатори фестивалів і різноманітних проектів, які працюють на території Луцька.

(ГО, установи, публічного простору, галереї тощо)
Опис повинен бути не менше 1 тисячі символів. Поділіться своїми життєвими цінностями, пріоритетами та розкажіть, в якій атмосфері ви творите хороші справи та чому варто долучитися до Вашої діяльності / відвідати Ваш простір.
×
×
X