Стадіон «Авангард»

  • «Авангард» – найбільший стадіон в Луцьку.
  • Цей спортивний комплекс є домівкою для місцевого футбольного клубу «Волинь», а на щодень – спортмайданчиком для професійних спортсменів та аматорів бігу.
  • Стадіон відкритий для усіх охочих займатися спортом.

Час роботи: з 6:00 до 9:00 – аматори спорту, з 9:30 до 13:00, 15:00 до 19:00 – професійні спортсмени, з 18:30 до 19:30 – аматори спорту.

Коротка історична довідка та цікаві факти:

Історія «Авангарду» почалася в 30-х роках минулого століття.

Ідея спорудження у Волинському воєводстві сучасної арени виникла ще в 1931 році. Будівництво координував воєвода Генріх Юзефський.
24 вересня 1933 року стадіон ім. Юзефа Пілсудського відкрився.

Стадіон був багато разів реконструйований. Остання реконструкція відбулася в 2015 році.

У 2002 році на матч дебютного чемпіонату України між господарями поля і київським «Динамо » зібралися 20 тисяч уболівальників. Це рекордні відвідини, зареєстровані у книзі досягнень країни.

  • Луцьк, пр-т Перемоги, 7А
  • +38 (0332) 78-59-88
×
Додати подію

Афішу події просимо надіслати на e-mail: loginlutsk@gmail.com (в темі листа вкажіть назву події)
Приклад: 18 квітня 18:00-19:00

×
Додай свою улюблену локацію міста!

Login.lutsk.ua – інтерактивна мапа громадсько-активних місць та просторів Луцька. На сайті є можливість перегляду громадських організацій, публічних місць, творчих і активних зон міста за категоріями, пошук ключовими словами, можливість додавати події в календар та ділитися ними з іншими.
Хто може стати частиною мапи? Місцеві ГО, бібліотеки, творчі студії, організатори фестивалів і різноманітних проектів, які працюють на території Луцька.

(ГО, установи, публічного простору, галереї тощо)
Опис повинен бути не менше 1 тисячі символів. Поділіться своїми життєвими цінностями, пріоритетами та розкажіть, в якій атмосфері ви творите хороші справи та чому варто долучитися до Вашої діяльності / відвідати Ваш простір.
×
×
X