Salsa Club Lutsk

  • Salsa Club Lutsk – це школа соціального танцю у Волинській області.
  • На Вас чекає цікаве та насичене танцювальне життя! У нас постійно відбуваються різні заходи, де Ви зможете із задоволенням танцювати свої улюблені танці, відвідувати танцювальні бали, відпочивати на тематичних вечірках.
  • Ми створюємо для Вас теплу атмосферу навчання та відпочинку!

Заняття сальси спрямовані на всіх, хто любить активний і веселий відпочинок.

Коли і де:  понеділок-середа: 19:30 – 20:30, п’ятниця: 18:30 – 20:3; вул. Винниченка, 30 (1 корпус СНУ)

Окрім уроків танців Salsa Club Lutsk  фактично кожного місяця проводить тематичні вечірки, на яких відбуваютсья майстер-класи, розіграші призів та запальні танці із спеціально запрошеними гостями. Слідкуйте за новинами на наших сторінках у соціальних мережах.

  • Луцьк, вул. Винниченка, 30
  • SalsaLutsk
  • salsalutsk
  • +38 050 64 46 123
×
Додати подію

Афішу події просимо надіслати на e-mail: loginlutsk@gmail.com (в темі листа вкажіть назву події)
Приклад: 18 квітня 18:00-19:00

×
Додай свою улюблену локацію міста!

Login.lutsk.ua – інтерактивна мапа громадсько-активних місць та просторів Луцька. На сайті є можливість перегляду громадських організацій, публічних місць, творчих і активних зон міста за категоріями, пошук ключовими словами, можливість додавати події в календар та ділитися ними з іншими.
Хто може стати частиною мапи? Місцеві ГО, бібліотеки, творчі студії, організатори фестивалів і різноманітних проектів, які працюють на території Луцька.

(ГО, установи, публічного простору, галереї тощо)
Опис повинен бути не менше 1 тисячі символів. Поділіться своїми життєвими цінностями, пріоритетами та розкажіть, в якій атмосфері ви творите хороші справи та чому варто долучитися до Вашої діяльності / відвідати Ваш простір.
×
×
X