Ранкова зарядка

  • Ранкова зарядка із тренером Олегом Хом’яком
  • Ранкова зарядка – це щонедільні ранкові тренування, які відбуваються на спортивному майданчику гімназії №21.
  • Початок о 10:00.

Заслужений тренер України Олег Хомяк кожен недільний ранок розпочинає із громадського тренування мешканців 40-го та 33-го кварталів. Вікових обмежень не існує. Прийти і розім’яти своє тіло після робочого тижня приходять дорослі, діти, старші люди і навіть собаки. Під пильним поглядом тренера, який показує вправи, задає темп і контролює, аби учасники виконували завдання правильно і не отримали травму.

Ранкова зарядка відбувається за будь-яких погодних умов. Ані дощ, ані сніг чи сильний вітер не заважає учасникам працювати над своїм тілом та виробляти силу духу.

Олег Хом’як запрошує усіх лучан долучатися до зарядки і, завдяки спорту заряджати себе неймовірною енергією спорту на весь наступний тиждень.

За детальнішою інформацією та оголошеннями можна слідкувати на сторінці тренера у Facebook.

Фото: зі сторінки Олега Хом’яка у Facebook, Волинські новини, Таблоїд Волині

  • Луцьк, Кравчука, 14 (спортмайданчик)
  • oleg.khomyak.5
×
Додати подію

Афішу події просимо надіслати на e-mail: loginlutsk@gmail.com (в темі листа вкажіть назву події)
Приклад: 18 квітня 18:00-19:00

×
Додай свою улюблену локацію міста!

Login.lutsk.ua – інтерактивна мапа громадсько-активних місць та просторів Луцька. На сайті є можливість перегляду громадських організацій, публічних місць, творчих і активних зон міста за категоріями, пошук ключовими словами, можливість додавати події в календар та ділитися ними з іншими.
Хто може стати частиною мапи? Місцеві ГО, бібліотеки, творчі студії, організатори фестивалів і різноманітних проектів, які працюють на території Луцька.

(ГО, установи, публічного простору, галереї тощо)
Опис повинен бути не менше 1 тисячі символів. Поділіться своїми життєвими цінностями, пріоритетами та розкажіть, в якій атмосфері ви творите хороші справи та чому варто долучитися до Вашої діяльності / відвідати Ваш простір.
×
×
X