Патріотичний щит

  • Молодіжна громадська організація Патріотичний щит
  • Основними завданнями Організації є : пропагування патріотичних, високоморальних принципів та цінностей серед молоді через реалізацію відповідних заходів та через особистий приклад. Відстоювання права на активну громадянську позицію з усіх питань, актуальних для суспільства, якщо це не суперечить чинному законодавству. Участь в реалізації програм, направлених на розвиток фізкультури, спорту та туризму. Захист прав людини, індивідуальний підхід, дотримання етичних та правових норм. Організація семінарів, занять, курсів та інших культурних заходів. Вивчення і захист культурної та історичної спадщини. Сприяння у здійсненні природоохоронних заходів та покращенні екології. Сприяти розвитку військово-туристичного комплексу виховних заходів, спрямованих на сприяння зміцнення обороноздатності держави, проведення вишколів та інших ігор. Здійснення заходів щодо поширення в області соціальної рекламної інформації про здоровий спосіб життя, профілактику негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі.
  • м. Луцьк, пр-т. Відродження буд. 7
  • patriot.schyt@gmail.com
  • +38(095)-44-697-66
  • https://plus.google.com/u/1/106202334141807549052
There was an error geocoding your address location. Please insert address in a lat,lng format.
×
Додати подію

Афішу події просимо надіслати на e-mail: loginlutsk@gmail.com (в темі листа вкажіть назву події)
Приклад: 18 квітня 18:00-19:00

×
Додай свою улюблену локацію міста!

Login.lutsk.ua – інтерактивна мапа громадсько-активних місць та просторів Луцька. На сайті є можливість перегляду громадських організацій, публічних місць, творчих і активних зон міста за категоріями, пошук ключовими словами, можливість додавати події в календар та ділитися ними з іншими.
Хто може стати частиною мапи? Місцеві ГО, бібліотеки, творчі студії, організатори фестивалів і різноманітних проектів, які працюють на території Луцька.

(ГО, установи, публічного простору, галереї тощо)
Опис повинен бути не менше 1 тисячі символів. Поділіться своїми життєвими цінностями, пріоритетами та розкажіть, в якій атмосфері ви творите хороші справи та чому варто долучитися до Вашої діяльності / відвідати Ваш простір.
×
×
X