Палац культури

  • Перший у місті Будинок культури, який відкрили восени 1957 року.

Палац культури є осередком культурно-мистецької та дозвілевої діяльності в місті Луцьку. Наша мета – сприяти духовному відродженню українського народу, розвитку культури представників різних національностей, популяризації кращих надбань світової культури, організації дозвілля міської громади та розвитку творчих обдарувань.

Гордістю Палацу культури міста Луцька та Волинського краю є самобутні мистецькі колективи: зразковий ансамбль народного танцю “Волиняночка”, штатний духовий оркестр, ансамбль народного танцю “Волинянка”, оркестр народних інструментів “Волинянка”, ансамбль народної музики “Волиняночка“, ансамбль бального танцю “Юність”, хорова капела “Посвіт”, чоловічий хор ветеранів війни та праці “Подвиг”. Учасники колективів беруть активну участь у міських культурно-мистецьких заходах, численних міжнародних фестивалях та конкурсах в Україні і за кордоном.

Палац культури міста Луцька – це осередок мистецтва, де пісня, танець, музика упродовж багатьох років зачаровують мешканців та гостей міста. Саме у цьому закладі вирішуються і втілюються високохудожні мистецькі задуми.

  • Луцьк, Б.Хмельницького,1
  • palace_culture@ukr.net
  • palacelutsk
  • http://culture.lutsk.ua/
×
Додати подію

Афішу події просимо надіслати на e-mail: loginlutsk@gmail.com (в темі листа вкажіть назву події)
Приклад: 18 квітня 18:00-19:00

×
Додай свою улюблену локацію міста!

Login.lutsk.ua – інтерактивна мапа громадсько-активних місць та просторів Луцька. На сайті є можливість перегляду громадських організацій, публічних місць, творчих і активних зон міста за категоріями, пошук ключовими словами, можливість додавати події в календар та ділитися ними з іншими.
Хто може стати частиною мапи? Місцеві ГО, бібліотеки, творчі студії, організатори фестивалів і різноманітних проектів, які працюють на території Луцька.

(ГО, установи, публічного простору, галереї тощо)
Опис повинен бути не менше 1 тисячі символів. Поділіться своїми життєвими цінностями, пріоритетами та розкажіть, в якій атмосфері ви творите хороші справи та чому варто долучитися до Вашої діяльності / відвідати Ваш простір.
×
×
X