Національний Альянс

  • Громадська організація «Всеукраїнський молодіжний рух «Національний Альянс»
  • Місією Національного Альянсу є сприяння становленню та розбудові Української Держави на принципах демократії, християнської моралі та традиційних світоглядових цінностях українського народу шляхом створення дієвої правої молодіжної організації, залучення молоді до активної громадської діяльності та збільшення ролі громади в суспільстві.
  • Національний Альянс утворився 29 січня 2005 року. Це стало ідеєю, яка повинна була об'єднати людей заради спільної мети і відродження нації.

Національний Альянс реалізовує такі проекти і акції:

– Освітній курс «Амфітеатр» (лютий-березень, проспект Молоді 13б). Курс спрямований на розширення кругозору молодого покоління в патріотичному дусі та на кращих історичних прикладах та новітніх інноваційних програмах. Містить заняття з історії національно-визвольних змагань, історії і суті українського націоналізму, а також тренінгів, спрямованих на плекання в молоді лідерських якостей і особистого розвитку, формування національно-патріотичного виховання. В освітньому тренінгу може взяти участь кожен бажаючий.

– Смолоскипний марш до Дня захисника України (14 жовтня, Київський майдан – Театральна площа – Замкова площа). Захід спрямований на популяризацію української героїки від часів князівської дружини до воїнів АТО.

– Андріївські вечорниці (13 грудня). Залучення творчої молоді з різних навчальних закладів для загальноміського проведення Андріївських вечорниць відповідно до традицій українського народу.

– Святкування Івана Купала (Липень, Парк імені Лесі Українки (пляж)). Залучення творчої молоді для загальноміського святкування Івана Купала згідно українських традицій.

– День Соборності України (22 січня, Теаральний майдан). Захід спрямований на популяризацію тези про єдність України.

– Шевченківські читання (9-10 березня, проспект Молоді 13б). Мета – популяризація героїв Крут. Шевченківські читання організовують із метою вшанування пам’яті та популяризації творчої спадщини Тараса Шевченка.

Фото із Facebook-сторінки Національного Альянсу

  • Луцьк, проспект Молоді 13б
  • rozvytok_volyni@ukr.net
  • nation.org.ua
  • http://nation.org.ua
  • national.alliance
  • +380978646765
×
Додати подію

Афішу події просимо надіслати на e-mail: loginlutsk@gmail.com (в темі листа вкажіть назву події)
Приклад: 18 квітня 18:00-19:00

×
Додай свою улюблену локацію міста!

Login.lutsk.ua – інтерактивна мапа громадсько-активних місць та просторів Луцька. На сайті є можливість перегляду громадських організацій, публічних місць, творчих і активних зон міста за категоріями, пошук ключовими словами, можливість додавати події в календар та ділитися ними з іншими.
Хто може стати частиною мапи? Місцеві ГО, бібліотеки, творчі студії, організатори фестивалів і різноманітних проектів, які працюють на території Луцька.

(ГО, установи, публічного простору, галереї тощо)
Опис повинен бути не менше 1 тисячі символів. Поділіться своїми життєвими цінностями, пріоритетами та розкажіть, в якій атмосфері ви творите хороші справи та чому варто долучитися до Вашої діяльності / відвідати Ваш простір.
×
×
X