МО “стендаЛь”

  • Мистецьке об’єднання “стендаЛь”організовує чимало культурно-мистецьких заходів та зустрічей із видатними у творчому колі особистостями.
  • За кілька років своєї діяльності об’єднання розширило свою географію та кілька разів змінювало склад.
  • Сучасна література – це нефігуратив, це вихід за часи й простори. Ви можете знайти тут все… А “стендаЛь” покаже дорогу.
  • На сторінці у Facebook зазначається: «Ми не зганяємо до купи людей і не змушуємо їх читати. Нам необов’язково, щоб ви були на «ти» з усіма книгами світу. Але ми зацікавлені у тому, щоб ви отримали справжнє задоволення!».

“стендаЛь” – мистецьке об’єднання в Луцьку, яке в силу своїх можливостей допоможе вам знайти свій «острівець» в океані сучукрліт. Тож приєднуйтеся і стежте за нашою діяльністю (тим більш, що ви є її невід’ємною частиною!».

  • StendaLutsk
×
Додати подію

Афішу події просимо надіслати на e-mail: loginlutsk@gmail.com (в темі листа вкажіть назву події)
Приклад: 18 квітня 18:00-19:00

×
Додай свою улюблену локацію міста!

Login.lutsk.ua – інтерактивна мапа громадсько-активних місць та просторів Луцька. На сайті є можливість перегляду громадських організацій, публічних місць, творчих і активних зон міста за категоріями, пошук ключовими словами, можливість додавати події в календар та ділитися ними з іншими.
Хто може стати частиною мапи? Місцеві ГО, бібліотеки, творчі студії, організатори фестивалів і різноманітних проектів, які працюють на території Луцька.

(ГО, установи, публічного простору, галереї тощо)
Опис повинен бути не менше 1 тисячі символів. Поділіться своїми життєвими цінностями, пріоритетами та розкажіть, в якій атмосфері ви творите хороші справи та чому варто долучитися до Вашої діяльності / відвідати Ваш простір.
×
×
X