Молодіжний центр Волині

  • Молодіжний центр Волині – це відкритий простір для роботи, відпочинку та розвитку молодіжних організацій Волині за принципами доступності та спільної відповідальності.
  • Наша ВІЗІЯ: Ми віримо, ми мріємо про успішну українську державу де кожна молода людина є всебічно розвиненою частиною великого мультикультурного світу. Світ де українська молодь є частиною успіху,та елементом еволюції громад – є нашим завданням.

Ми хочемо забезпечити системний всебічний розвиток організованого молодіжного громадського руху та кожної молодої особистості за приципами спільної відповідальност, участі та братерства.

Наш центр забезпечений безкоштовним інтернетом, велопарковкою, цілодобовим доступом, хорошим технічним забезпеченням та зручним розміщенням у центрі міста Луцьк.

Ми працюємо для молоді, заради молоді та з молоддю разом!

Коротка історична довідка:

Молодіжний центр Волині відкритий у липні 2015 році.

Власне приміщення на момент 2016 року становить 42м2, що недостатньо для проведення заходів великого масштабу, тому центр знаходиться у пошуку більшого приміщення.

У 2016 році центр відкрив молодіжну галерею у своїх стінах –«Арт-коридор», де молоді художники мають можливість безкоштовно виставляти свої роботи для презентації та продажу.

  • Луцьк, вул. Градний Узвіз, 5
  • molod.platforma@gmail.com
  • Час роботи: щодня з 10:00 до 19:00
  • LutskYouthCenter
  • youth_center_volyn
  • http://yc.volyn.net
  • +380950925166
×
Додати подію

Афішу події просимо надіслати на e-mail: loginlutsk@gmail.com (в темі листа вкажіть назву події)
Приклад: 18 квітня 18:00-19:00

×
Додай свою улюблену локацію міста!

Login.lutsk.ua – інтерактивна мапа громадсько-активних місць та просторів Луцька. На сайті є можливість перегляду громадських організацій, публічних місць, творчих і активних зон міста за категоріями, пошук ключовими словами, можливість додавати події в календар та ділитися ними з іншими.
Хто може стати частиною мапи? Місцеві ГО, бібліотеки, творчі студії, організатори фестивалів і різноманітних проектів, які працюють на території Луцька.

(ГО, установи, публічного простору, галереї тощо)
Опис повинен бути не менше 1 тисячі символів. Поділіться своїми життєвими цінностями, пріоритетами та розкажіть, в якій атмосфері ви творите хороші справи та чому варто долучитися до Вашої діяльності / відвідати Ваш простір.
×
×
X