МГО “ЗЕМЛЯ СТРИБКІВ”

  • Роупджампінг Земля стрибків
  • Лікарі рекомендують стрибки як єдиний і унікальний засіб від нервових зривів і депресій, а також в деяких випадках як засіб для дефекації!!

Коротка історична довідка:

ДЛЯ ТИХ, ХТО ВПЕРШЕ: ми вітаємо попереднє детальне знайомство зі стрибком (тобто приїжджаєш і дивишся, запитуєш, вникаєш – а потім вже приймаєш рішення, стрибати). Так що, якщо хто не впевнений – приїжджайте і дивіться, це краще, ніж запитувати щось віддалено, все одно в живу зрозуміліше і видніше!

  • м. Луцьк, проспект Соборності, будинок №24, квартира №22
  • 063-103-29-20
There was an error geocoding your address location. Please insert address in a lat,lng format.
×
Додати подію

Афішу події просимо надіслати на e-mail: loginlutsk@gmail.com (в темі листа вкажіть назву події)
Приклад: 18 квітня 18:00-19:00

×
Додай свою улюблену локацію міста!

Login.lutsk.ua – інтерактивна мапа громадсько-активних місць та просторів Луцька. На сайті є можливість перегляду громадських організацій, публічних місць, творчих і активних зон міста за категоріями, пошук ключовими словами, можливість додавати події в календар та ділитися ними з іншими.
Хто може стати частиною мапи? Місцеві ГО, бібліотеки, творчі студії, організатори фестивалів і різноманітних проектів, які працюють на території Луцька.

(ГО, установи, публічного простору, галереї тощо)
Опис повинен бути не менше 1 тисячі символів. Поділіться своїми життєвими цінностями, пріоритетами та розкажіть, в якій атмосфері ви творите хороші справи та чому варто долучитися до Вашої діяльності / відвідати Ваш простір.
×
×
X