Луцький Джазовий Клуб

  • Волинська обласна громадська організація «Луцький Джазовий Клуб» була створена для того, аби сприяти розвитку джазової культури та створити джаз-клуб — культове місце в Луцьку, яке б стало осередком мистецьких та культурних подій міста.
  • Трубач та громадський діяч Олег Баковський об’єднав друзів та партнерів — поціновувачів джазової культури в Луцьку — і створив «Луцький джаз-клуб». Це сталося після міжнародного джазового фестивалю «Art Jazz Cooperation 2008».
  • До Клубу увійшли усі небайдужі до розвитку духовності люди, які, починаючи ще з далекого 2005 року, долучалися до джазових проектів, що відбувалися на теренах Волинської області.
  • Луцький Джаз-Клуб щорічно організовує та проводить міжнародні джазові фестивалі «Jazz Bez» та «Art Jazz Cooperation» (травень, серпень, грудень) та щомісячні джазові вечори.

Нам вдалося ознайомити волинського слухача з музикою не лише українських, а й російських, польських, європейських та американських джазових зірок.

  • viktor.grysiuk@gmail.com
  • lutskjazzclub
×
Додати подію

Афішу події просимо надіслати на e-mail: loginlutsk@gmail.com (в темі листа вкажіть назву події)
Приклад: 18 квітня 18:00-19:00

×
Додай свою улюблену локацію міста!

Login.lutsk.ua – інтерактивна мапа громадсько-активних місць та просторів Луцька. На сайті є можливість перегляду громадських організацій, публічних місць, творчих і активних зон міста за категоріями, пошук ключовими словами, можливість додавати події в календар та ділитися ними з іншими.
Хто може стати частиною мапи? Місцеві ГО, бібліотеки, творчі студії, організатори фестивалів і різноманітних проектів, які працюють на території Луцька.

(ГО, установи, публічного простору, галереї тощо)
Опис повинен бути не менше 1 тисячі символів. Поділіться своїми життєвими цінностями, пріоритетами та розкажіть, в якій атмосфері ви творите хороші справи та чому варто долучитися до Вашої діяльності / відвідати Ваш простір.
×
×
X