Lutsk Night Cinema

  • «Lutsk Night Cinema» – це унікальний проект, який гуртує навколо себе кіноманів зі всього Луцька.
  • Нашою метою є інтелектуальний та культурний відпочинок молоді через демонстрацію культового змістовного та ціннісно-орієнтованого кіно просто неба, а також популяризація кіномистецтва серед молоді.
  • Кіноперегляди проходять у 2 основних форматах: вечірній та нічний.

Якщо за вікном тепло (період від кінця весни до початку осені), ми йдемо на стадіон СНУ імені Лесі Українки. Якщо ж за вікном холодно, ми йдемо в «InnerSpace» на цілісіньку ніч. У першому випадку глядачів тішить споглядання якісного кіно за чашечкою ароматної кави, коли сонце сідає за горизонт, а небо вкривається зірочкам. Такий формат дозволить глядачам насолодитися переглядом улюбленого фільму в атмосфері теплої літної ночі. Тільки уявіть: Ви і ще 500 людей на одному подиху дивитеся захоплюючу стрічку. Разом смієтесь та переживаєте за долі героїв. Не вірите? Спитайте тих, хто був на «Недоторканих», «Леоні» та «Трасі-60»! У другому випадку глядачі беруть спальники, друзів чи то другу половинку і, гріючись від прохолоди вулиць, цілу ніч дивляться різноманітні фільми.

Тож, слідкуйте за пабліком «Lutsk Night Cinema» у Facebook і в календарі LoginЛуцьк, і не нарікайте на те, що у Луцьку нічого не відбувається!

Тож, слідкуйте за пабліком «Lutsk Night Cinema» у Facebook і в календарі LoginЛуцьк, і не нарікайте на те, що у Луцьку нічого не відбувається!

  • Луцьк, Градний узвіз, 5
  • molod.platorma@gmail.com
×
Додати подію

Афішу події просимо надіслати на e-mail: loginlutsk@gmail.com (в темі листа вкажіть назву події)
Приклад: 18 квітня 18:00-19:00

×
Додай свою улюблену локацію міста!

Login.lutsk.ua – інтерактивна мапа громадсько-активних місць та просторів Луцька. На сайті є можливість перегляду громадських організацій, публічних місць, творчих і активних зон міста за категоріями, пошук ключовими словами, можливість додавати події в календар та ділитися ними з іншими.
Хто може стати частиною мапи? Місцеві ГО, бібліотеки, творчі студії, організатори фестивалів і різноманітних проектів, які працюють на території Луцька.

(ГО, установи, публічного простору, галереї тощо)
Опис повинен бути не менше 1 тисячі символів. Поділіться своїми життєвими цінностями, пріоритетами та розкажіть, в якій атмосфері ви творите хороші справи та чому варто долучитися до Вашої діяльності / відвідати Ваш простір.
×
×
X