Культурний формат «Є»

  • Книгарня «Є» – сучасний культурний формат.
  • Щомісяця у книгарні відбуваються презентації книжок, лекції і дискусії з фахівцями у різних сферах, поетичні читання, майстер-класи для дітей і квести, кінопокази.
  • Координує усіма проектами Ганна Луцюк - авторка кількох поетичних збірок та відмінний знавець літератури.

У книгарні є безкоштовний WiFi, а також можливість прийти і почитати цікаву вам книжку.

Культурний формат «Є»  є партнером Мандрівного Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA: та інших соціальних акцій.

Слідкуйте за нашими анонасами про презентації нових книжок, зустрічі із авторами та вечірні кіносеанси на сторінках у соціальних мережах, або в календарі LoginЛуцьк.

  • Луцьк, вул. Лесі Українки, 30
  • knyharnia.ye.lutsk
  • +38 093 140 11 42
×
Додати подію

Афішу події просимо надіслати на e-mail: loginlutsk@gmail.com (в темі листа вкажіть назву події)
Приклад: 18 квітня 18:00-19:00

×
Додай свою улюблену локацію міста!

Login.lutsk.ua – інтерактивна мапа громадсько-активних місць та просторів Луцька. На сайті є можливість перегляду громадських організацій, публічних місць, творчих і активних зон міста за категоріями, пошук ключовими словами, можливість додавати події в календар та ділитися ними з іншими.
Хто може стати частиною мапи? Місцеві ГО, бібліотеки, творчі студії, організатори фестивалів і різноманітних проектів, які працюють на території Луцька.

(ГО, установи, публічного простору, галереї тощо)
Опис повинен бути не менше 1 тисячі символів. Поділіться своїми життєвими цінностями, пріоритетами та розкажіть, в якій атмосфері ви творите хороші справи та чому варто долучитися до Вашої діяльності / відвідати Ваш простір.
×
×
X