Innerspace

  • Innerspace. Простір для роботи, творчості та відпочинку.
  • Innerspace – простір, де ви можете займатися своїми справами та не думати про те, що необхідно робити замовлення.
  • Це зона відпочинку, де Ви платите лише за час перебування. Простір, де можна їсти свою домашню або улюблену їжу та не думати, що ще замовити, щоб посидіти довше.

Innerspace – це простір, де збираються люди, яким не потрібні алкоголь та тютюн для спілкування. Простір, в якому кожний знайде своє місце. Простір, де можна дізнатися нову інформацію зі сфери дизайну та зустрітися з різними авторами, відомими дизайнерами, ілюстраторами та відвідати/провести свій майстер-клас, презентацію, виставку.

У нас є зона відпочинку: настільні ігри, футбол, чай, печиво, Wi-Fi, книжки, журнали, комфортна атмосфера для зустрічей з друзями;

У нас є зона для роботи: місце для проведення лекцій, майтер-класів, курсів.

У нас є сувенірна крамниця: футболки, сумки, книжки, листівки

Фото із Facebook-сторінки Innerspace

  • Луцьк, вул.Паркова, 5
  • innerspace.lutsk@ukr.net
  • innerspace.lutsk
  • Пн-Пт: 9:00 - 21:00, Сб-Нд: 10:00 - 21:00
  • +38050673 63 34, +38093841 35 15
×
Додати подію

Афішу події просимо надіслати на e-mail: loginlutsk@gmail.com (в темі листа вкажіть назву події)
Приклад: 18 квітня 18:00-19:00

×
Додай свою улюблену локацію міста!

Login.lutsk.ua – інтерактивна мапа громадсько-активних місць та просторів Луцька. На сайті є можливість перегляду громадських організацій, публічних місць, творчих і активних зон міста за категоріями, пошук ключовими словами, можливість додавати події в календар та ділитися ними з іншими.
Хто може стати частиною мапи? Місцеві ГО, бібліотеки, творчі студії, організатори фестивалів і різноманітних проектів, які працюють на території Луцька.

(ГО, установи, публічного простору, галереї тощо)
Опис повинен бути не менше 1 тисячі символів. Поділіться своїми життєвими цінностями, пріоритетами та розкажіть, в якій атмосфері ви творите хороші справи та чому варто долучитися до Вашої діяльності / відвідати Ваш простір.
×
×
X