Файна гутірка

  • Громадський проект «Файна гутірка» - це устрічі з відомими людьми на актуальні теми сьогодення.
  • На Волині та й не тільки слово «гутірка» стало дуже знайомим. Воно походить від діалектного «гуторити» – розмовляти. Гутірки стали невід’ємною частиною відомого фестивалю «Бандерштату», яку згодом почали практикувати й на інших заходах.
  • Цю гарну традицію – зустріч і розмови з відомими людьми – ми вирішили втілювати протягом року окремим громадським проектом під назвою «Файна гутірка».

Метою проекту «Файна гутірка» є обговорення важливих для суспільства питань. Для кожної зустрічі ми обираємо актуальну тему та запрошуємо обізнаного у цьому питанні спікера. Захід орієнтовно відбувається один раз в місяць і щоразу проходить в різних локаціях.

Стартувала «Файна гутірка» у вересні. Розмова велася про політику та культуру із громадсько-політичним діячем Олесем Донієм та музикантом Сергієм Шишкіним. Другу гутірку на початку листопада провела перший заступник голови Українського інституту національної пам’яті Аліна Шпак. Тоді обговорювали питання декомунізації, державної політики у сфері національної пам’яті.

Організатор «Файної гутірки»: ГО «Волинська фундація» та депутат Луцькради Павло Данильчук

Коли і де відбуватиметська гутірка можна прослідковувати на нашій сторінці у Facebook або у календарі LoginЛуцьк.

  • faynahutirka
  • faynahutirka
  • +380957891483
×
Додати подію

Афішу події просимо надіслати на e-mail: loginlutsk@gmail.com (в темі листа вкажіть назву події)
Приклад: 18 квітня 18:00-19:00

×
Додай свою улюблену локацію міста!

Login.lutsk.ua – інтерактивна мапа громадсько-активних місць та просторів Луцька. На сайті є можливість перегляду громадських організацій, публічних місць, творчих і активних зон міста за категоріями, пошук ключовими словами, можливість додавати події в календар та ділитися ними з іншими.
Хто може стати частиною мапи? Місцеві ГО, бібліотеки, творчі студії, організатори фестивалів і різноманітних проектів, які працюють на території Луцька.

(ГО, установи, публічного простору, галереї тощо)
Опис повинен бути не менше 1 тисячі символів. Поділіться своїми життєвими цінностями, пріоритетами та розкажіть, в якій атмосфері ви творите хороші справи та чому варто долучитися до Вашої діяльності / відвідати Ваш простір.
×
×
X