Туристичний клуб «МИ»

  • У грудні 1995 року група студентів, які любили подорожувати, вирішили об’єднатись в клуб за інтересами – туристичний клуб «Ми».
  • Таке неофіційне об’єднання існувало до 1999 року, надалі було засновано молодіжну громадську організацію «Волинський туристичний клуб «Ми»».
  • Учасники клубу всіляко сприяють розвитку здорового способу життя у Луцьку.

Туристичний клуб ініціював акції «Пізнай своє місто», долучався до організації святкування Дня туризму у парку ім. Лесі Українки. Від часу створення у клубі склались свої звичаї та традиції, наприклад, зустріч Нового року в Карпатах. Традиційним є також і святкування річниці заснування у грудні. мандрівок.туристичний фестиваль.

Наші проекти: аматорський фестиваль авторської пісні, фото і кіноаматорів «Вітрила пригод».

  • Луцьк, вул. Іови Кондзелевича, 5
  • turclub@ukr.net
×
Додати подію

Афішу події просимо надіслати на e-mail: loginlutsk@gmail.com (в темі листа вкажіть назву події)
Приклад: 18 квітня 18:00-19:00

×
Додай свою улюблену локацію міста!

Login.lutsk.ua – інтерактивна мапа громадсько-активних місць та просторів Луцька. На сайті є можливість перегляду громадських організацій, публічних місць, творчих і активних зон міста за категоріями, пошук ключовими словами, можливість додавати події в календар та ділитися ними з іншими.
Хто може стати частиною мапи? Місцеві ГО, бібліотеки, творчі студії, організатори фестивалів і різноманітних проектів, які працюють на території Луцька.

(ГО, установи, публічного простору, галереї тощо)
Опис повинен бути не менше 1 тисячі символів. Поділіться своїми життєвими цінностями, пріоритетами та розкажіть, в якій атмосфері ви творите хороші справи та чому варто долучитися до Вашої діяльності / відвідати Ваш простір.
×
×
X