ГО «Ми плюс»

  • Волинська обласна громадська організація «Ми+» створена для розвитку і реалізації талановитої молоді.
  • Тут кожен охочий може весело та з користю провести час. Це місце де підлітки, студенти та молодь може проводити своє дозвілля з користю у колі однодумців.

Організація проводить музичні гуртки, вокальні конкурси обласного рівня.  Діяльність «Ми плюс» також спрямована підтримати та мотивувати молодь у її творчих проявах, допомогти реалізувати хореографічний потенціал та акторську майстерність. Мораль організації базується на принципах Біблії. Як відомо, саме християнські принципи стали основою загальноприйнятого «морального кодексу». Наші проекти: мистецькі, благодійні проекти, вокально-музичне талант шоу WMA, флешмоби.

  • Луцьк, вул. Будівельників, 11
  • weplusformedia@gmail.com
  • https://www.facebook.com/wepluslutsk
  • http://weplus.org.ua
×
Додати подію

Афішу події просимо надіслати на e-mail: loginlutsk@gmail.com (в темі листа вкажіть назву події)
Приклад: 18 квітня 18:00-19:00

×
Додай свою улюблену локацію міста!

Login.lutsk.ua – інтерактивна мапа громадсько-активних місць та просторів Луцька. На сайті є можливість перегляду громадських організацій, публічних місць, творчих і активних зон міста за категоріями, пошук ключовими словами, можливість додавати події в календар та ділитися ними з іншими.
Хто може стати частиною мапи? Місцеві ГО, бібліотеки, творчі студії, організатори фестивалів і різноманітних проектів, які працюють на території Луцька.

(ГО, установи, публічного простору, галереї тощо)
Опис повинен бути не менше 1 тисячі символів. Поділіться своїми життєвими цінностями, пріоритетами та розкажіть, в якій атмосфері ви творите хороші справи та чому варто долучитися до Вашої діяльності / відвідати Ваш простір.
×
×
X