ГО «Принцип»

  • Громадська організація “Принцип” – це об’єднання активних громадян та експертів з різних сфер, які вважають, що країну повинні змінювати її громадяни, що саморозвиток кожного громадянина та спільна відповідальність за майбутнє країни – запорука успіху держави.

Ми об’єднання людей, що дотримуються таких принципів:
Відкритість – держава повинна бути відкрита для громадян. Ми маємо право відслідковувати всі дії чиновників та контролювати їх
Рівність– кожен має рівні права. Закон повинен бути однаковим для всіх, незалежно від рангів та статків
Єдність – разом ми завжди можемо зробити більше та краще
Дієвість – одна дійсно виконана справа краща за тисячі популістських заяв
Незалежність – керуватись принципами, а не бути заручниками ідеологій чи залежними від політичних лідерів та олігархів. Ніхто не побудує Україну окрім нас самих.

Наші проекти: Шоу-кейс «ЛуцькArt», Баркемп «ЛуцькART: стратегії, менеджмент, спільні дії», «Моніторинг державних закупівель», «Школа громадянина».

  • viktor.grysiuk@gmail.com
  • VikGrysiuk
  • http://pryntsyp.org.ua
×
Додати подію

Афішу події просимо надіслати на e-mail: loginlutsk@gmail.com (в темі листа вкажіть назву події)
Приклад: 18 квітня 18:00-19:00

×
Додай свою улюблену локацію міста!

Login.lutsk.ua – інтерактивна мапа громадсько-активних місць та просторів Луцька. На сайті є можливість перегляду громадських організацій, публічних місць, творчих і активних зон міста за категоріями, пошук ключовими словами, можливість додавати події в календар та ділитися ними з іншими.
Хто може стати частиною мапи? Місцеві ГО, бібліотеки, творчі студії, організатори фестивалів і різноманітних проектів, які працюють на території Луцька.

(ГО, установи, публічного простору, галереї тощо)
Опис повинен бути не менше 1 тисячі символів. Поділіться своїми життєвими цінностями, пріоритетами та розкажіть, в якій атмосфері ви творите хороші справи та чому варто долучитися до Вашої діяльності / відвідати Ваш простір.
×
×
X