ГО «Молодіжна Платформа»

  • ГО «Молодіжна Платформа» – незалежне об’єднання громадських організацій, що діють задля розвитку громадського руху та молодіжної політики України.Сприяють інституційному розвитку організацій, що працюють із молоддю.
  • Громадська організація «Молодіжна Платформа» юридично зареєстрована 28 грудня 2013 року, хоча існувала із 2011 року як неформальне середовище для комунікації та координації організацій Волинської області. У 2011 році п’ять громадських організацій уклали договір про створення спілки громадських організацій Луцька та Волині під назвою «Молодіжна Платформа».
  • До складу «платформи» увійшли організації мистецького, правового, націоналістичного та культурного напрямів. На початку 2013 року до спілки ГО вже входило 16 організацій Луцька та Волині.

«Молодіжна Платформа» діє з метою спільної злагодженої діяльності молодіжного крила громадськості.

Мета роботи – інституційний розвиток молодіжних середовищ області, збільшення спроможності членів організації до виконання статутних обов’язків та розбудова громадського руху у ключі сталого розвитку молодої людини. Зараз до спілки входить більше 20 організацій, які працюють із молоддю та які мають різний кількісний склад членства.

Фото з Facebook-сторінки Молодіжної платформи

  • Луцьк, Градний узвіз, 5
  • molod.platorma@gmail.com
  • platforma.molod
  • +380950925166
  • Пн-Нд з 10:00 - 21:00
×
Додати подію

Афішу події просимо надіслати на e-mail: loginlutsk@gmail.com (в темі листа вкажіть назву події)
Приклад: 18 квітня 18:00-19:00

×
Додай свою улюблену локацію міста!

Login.lutsk.ua – інтерактивна мапа громадсько-активних місць та просторів Луцька. На сайті є можливість перегляду громадських організацій, публічних місць, творчих і активних зон міста за категоріями, пошук ключовими словами, можливість додавати події в календар та ділитися ними з іншими.
Хто може стати частиною мапи? Місцеві ГО, бібліотеки, творчі студії, організатори фестивалів і різноманітних проектів, які працюють на території Луцька.

(ГО, установи, публічного простору, галереї тощо)
Опис повинен бути не менше 1 тисячі символів. Поділіться своїми життєвими цінностями, пріоритетами та розкажіть, в якій атмосфері ви творите хороші справи та чому варто долучитися до Вашої діяльності / відвідати Ваш простір.
×
×
X