ФДУ.Волинь

  • Федерація дебатів України – це понад 700 молодих людей в Україні, які обрали ціллю розвиток та більш адекватне сприйняття дійсності.
  • Дебати – навчальна технологія, яка розвиває комунікативні навички, вміння працювати в команді, аргументацію та контраргументацію. Ми навчаємо та навчаємось, подорожуємо, змінюємо свої погляди та відкриваємо нові ідеї.

Громадська організація «Федерація Дебатів України.Волинь» кожного тижня проводить кілька засіданнь клубу.

Щовівторка з 16:00 до 19:00 відбувається засідання дебатного клубу у бібліотеці Пчілки (вул. Шопена, 11); щосереди з 16:00 до 19:00 засідання англомовного дебатного клубу у бібліотеці Пчілки (вул. Шопена, 11).

Федерація дебатів України — всеукраїнська молодіжна громадська організація, заснована 7 травня 2011 року. Метою організації є популяризація дебатного руху в Україні, зокрема серед молоді. Дебати — командна, рольова інтелектуальна гра, суть якої полягає в тому, що обрані команди аргументовано доводять тезу, запропоновану до обговорення, а інші — опонують їй.

  • Луцьк, вул. Шопена, 11
  • fdu.volyn@gmail.com
  • debate.volyn
×
Додати подію

Афішу події просимо надіслати на e-mail: loginlutsk@gmail.com (в темі листа вкажіть назву події)
Приклад: 18 квітня 18:00-19:00

×
Додай свою улюблену локацію міста!

Login.lutsk.ua – інтерактивна мапа громадсько-активних місць та просторів Луцька. На сайті є можливість перегляду громадських організацій, публічних місць, творчих і активних зон міста за категоріями, пошук ключовими словами, можливість додавати події в календар та ділитися ними з іншими.
Хто може стати частиною мапи? Місцеві ГО, бібліотеки, творчі студії, організатори фестивалів і різноманітних проектів, які працюють на території Луцька.

(ГО, установи, публічного простору, галереї тощо)
Опис повинен бути не менше 1 тисячі символів. Поділіться своїми життєвими цінностями, пріоритетами та розкажіть, в якій атмосфері ви творите хороші справи та чому варто долучитися до Вашої діяльності / відвідати Ваш простір.
×
×
X