EnglishOK

  • EnglishOK - це англомовні зустрічі, культурні вечори та фестивалі, перегляди кіно англійської мовою.
  • EnglishOK – проект, мета якого полягає у розвитку світоглядного мислення, збільшення можливостей та мотивації української молоді шляхом залучення її до вивчення інших культур та удосконалення англійської мови.
  • Проект здійснюється за підтримки програми “Активні громадяни” від Британської ради в Україні та СГО “Молодіжна Платформа”.

Ініціатива «EnglishOK» ознайомлює молодь Луцька з культурами інших країн, покращує рівень володіння англійською мовою та заохочує подорожувати.

Проект складається з англомовних заходів з тематикою культури певної країни та переглядів англомовних фільмів з обговоренням. Під час планування та представлення проекту залучені різноманітні культурні групи, включаючи іноземних гостей (можливий Skype-зв’язок), які запрошені в ролі спікерів на тематичні заходи. Після кожного заходу учасники дають зворотній зв’язок та кажуть про яку країну хочуть дізнатися на наступному заході.

Також в рамкавх проекту відбувається цикл «EnglishOK.Movie» – перегляди кіно англійською мовою з обговорення
Для кого: усі охочі

Коли і де: EnglishOK вечори культур проводяться регулярно в приміщенні Молодіжного центру Волині або антикафе «Innerspace», за анонсами варто слідкувати на сторінці English.OK на Facebook.

  • Луцьк, Градний узвіз, 5
  • englishok.lutsk@gmail.com
  • englishok.lutsk
×
Додати подію

Афішу події просимо надіслати на e-mail: loginlutsk@gmail.com (в темі листа вкажіть назву події)
Приклад: 18 квітня 18:00-19:00

×
Додай свою улюблену локацію міста!

Login.lutsk.ua – інтерактивна мапа громадсько-активних місць та просторів Луцька. На сайті є можливість перегляду громадських організацій, публічних місць, творчих і активних зон міста за категоріями, пошук ключовими словами, можливість додавати події в календар та ділитися ними з іншими.
Хто може стати частиною мапи? Місцеві ГО, бібліотеки, творчі студії, організатори фестивалів і різноманітних проектів, які працюють на території Луцька.

(ГО, установи, публічного простору, галереї тощо)
Опис повинен бути не менше 1 тисячі символів. Поділіться своїми життєвими цінностями, пріоритетами та розкажіть, в якій атмосфері ви творите хороші справи та чому варто долучитися до Вашої діяльності / відвідати Ваш простір.
×
×
X