“Асоціація Молодих Реформаторів”

  • АМоРе займається розвитком структур студентського самоврядування.
  • Основною метою діяльності АМоРе є залучення молоді до участі у громадському житті, сприяння позитивним перетворенням у нашому суспільстві, поглибленню демократії, розвитку ринкової економіки, пропаганда та впровадження реформ у економічну, екологічну і соціальну сферу, задоволення і захист законних інтересів своїх членів. Згідно цього постійно реалізовуються різноманітні молодіжні, соціальні проекти, що сприяють безупинному, різнобічному розвитку молодих людей.

Коротка історична довідка:

“Асоціація Молодих Реформаторів” взялася за реалізацію українсько-польського проекту “Знаю, що повинен знати; Знаю, як про це дізнатися; Знаю, де про це дізнаюся”, в рамках якого при міськвиконкомі міста Луцька було відкрито Центр громадської інформації (ЦГІ). На сьогодні Центр успішно діє, надаючи лучанам консультації з питань, що турбують громаду міста. Пріорітетним і важливим напрямком діяльності організації була і є робота із студентським середовищем. Окрім постійного залучення студентства до діяльності в організації, проведенні мобілізаційних та просвітницьких заходів, АМоРе займається розвитком структур студентського самоврядування

  • Волинська обл., місто Луцьк, ВУЛИЦЯ КОВЕЛЬСЬКА, будинок 4
  • amore.volyn@gmail.com
  • AsociaciaMolodihReformatoriv
  • m.me/AsociaciaMolodihReformatoriv
  • http://amore.volyn.ua
There was an error geocoding your address location. Please insert address in a lat,lng format.
×
Додати подію

Афішу події просимо надіслати на e-mail: loginlutsk@gmail.com (в темі листа вкажіть назву події)
Приклад: 18 квітня 18:00-19:00

×
Додай свою улюблену локацію міста!

Login.lutsk.ua – інтерактивна мапа громадсько-активних місць та просторів Луцька. На сайті є можливість перегляду громадських організацій, публічних місць, творчих і активних зон міста за категоріями, пошук ключовими словами, можливість додавати події в календар та ділитися ними з іншими.
Хто може стати частиною мапи? Місцеві ГО, бібліотеки, творчі студії, організатори фестивалів і різноманітних проектів, які працюють на території Луцька.

(ГО, установи, публічного простору, галереї тощо)
Опис повинен бути не менше 1 тисячі символів. Поділіться своїми життєвими цінностями, пріоритетами та розкажіть, в якій атмосфері ви творите хороші справи та чому варто долучитися до Вашої діяльності / відвідати Ваш простір.
×
×
X