Арт-кафедра

  • Арт-кафедра – це місце, де зустрічаються люди, ідеї, мистецтво, щоб створювати майбутнє.
  • Галерея «Арт-кафедра» створена з метою розвитку духовності нації, пропагування українського мистецтва у світі шляхом презентації яскравих творчих здобутків художньої культури XX століття, знайомства відвідувачів з сучасним мистецтвом через авторські проекти, інсталяції, перформенси.
  • Урочисте відкриття галереї відбулось 23 квітня 2014 року.

Галерея розміщена у 2-х залах, екпозиційна площа 360 м.кв, Діяльність Галереї спрямована на сучасне українське мистецтво. «Арт-кафедра» проводить виставки, на яких глядачам представляють твори художників, які завоювали популярність глядача, а також початківців, відшукуючи нові імена, звертаючись до різних течій та жанрів українського мистецтва. За роки існування Галереї було здійснено понад 50 виставкових проектів. Постійними авторами галереї є багато відомих українських художників.

Коротка історична довідка:
У 2016 році Галерея виступила організатором мистецького форуму «WestArt Forum UA», що об’єднав на своїй платформі провідних мистецтвознавців, культурологів, художників, шанувальників сучасного мистецтва і всіх, кому не байдужа національна культура.

У вересні 2016 року Галерея виступила співорганізатором фестивалю сучасного урбаністичного мистецтва «ПоліхромА» який об’єднав у собі різноманіття сучасного мистецтва, включаючи мурал-арт, стріт-арт, виставки інсталяцій, графіті, перформенси, боді-арт, відео-арт, майстер-класи та арт-лекції.

  • Луцьк, вул. Карбишева, 1
  • artkafedra.adrenalincity@gmail.com
  • Пн-Пт 12:00-20:00, Сб-Нд 10:00-22:00
  • http://art-kafedra.adrenalin.lutsk.ua/
×
Додати подію

Афішу події просимо надіслати на e-mail: loginlutsk@gmail.com (в темі листа вкажіть назву події)
Приклад: 18 квітня 18:00-19:00

×
Додай свою улюблену локацію міста!

Login.lutsk.ua – інтерактивна мапа громадсько-активних місць та просторів Луцька. На сайті є можливість перегляду громадських організацій, публічних місць, творчих і активних зон міста за категоріями, пошук ключовими словами, можливість додавати події в календар та ділитися ними з іншими.
Хто може стати частиною мапи? Місцеві ГО, бібліотеки, творчі студії, організатори фестивалів і різноманітних проектів, які працюють на території Луцька.

(ГО, установи, публічного простору, галереї тощо)
Опис повинен бути не менше 1 тисячі символів. Поділіться своїми життєвими цінностями, пріоритетами та розкажіть, в якій атмосфері ви творите хороші справи та чому варто долучитися до Вашої діяльності / відвідати Ваш простір.
×
×
X