ФСТ “Динамо” України

  • "Волинська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України"
  • Фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України — всеукраїнська громадська організація фізкультурно-спортивної спрямованості, що об'єднує колективи фізичної культури і спорту працівників i військовослужбовців,студентів та курсантів вищих навчальних закладів, які готують фахівців для правоохоронних органів України, окремих громадян, а також членів їх сімей, що прагнуть займатися фізичною культурою і спортом, та сприяти їх розвиткові в Україні.
  • В організації пріоритетними олімпійськими видами спорту є важка атлетика, велосипедний спорт, культивуються та розвиваються греко-римська боротьба, дзюдо, бокс, легка атлетика. З неолімпійських та професійно-прикладних видів спорту - пожежно-прикладний спорт, міні-футбол. Культивуються та розвиваються також боротьба самбо, гирьовий спорт, прикладна стрільба, та інші.
  • Волинська обл., місто Луцьк, ВУЛИЦЯ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО, будинок 33
  • mail@dynamo.ua
  • http://dynamo.ua/
  • +38 (0332) 72-23-45
There was an error geocoding your address location. Please insert address in a lat,lng format.
×
Додати подію

Афішу події просимо надіслати на e-mail: loginlutsk@gmail.com (в темі листа вкажіть назву події)
Приклад: 18 квітня 18:00-19:00

×
Додай свою улюблену локацію міста!

Login.lutsk.ua – інтерактивна мапа громадсько-активних місць та просторів Луцька. На сайті є можливість перегляду громадських організацій, публічних місць, творчих і активних зон міста за категоріями, пошук ключовими словами, можливість додавати події в календар та ділитися ними з іншими.
Хто може стати частиною мапи? Місцеві ГО, бібліотеки, творчі студії, організатори фестивалів і різноманітних проектів, які працюють на території Луцька.

(ГО, установи, публічного простору, галереї тощо)
Опис повинен бути не менше 1 тисячі символів. Поділіться своїми життєвими цінностями, пріоритетами та розкажіть, в якій атмосфері ви творите хороші справи та чому варто долучитися до Вашої діяльності / відвідати Ваш простір.
×
×
X