4/8 Gallery

  • Галерея «4/8 Gallery» являє собою неформальний експозиційний простір, що існує у форматі «open air» – вуличної галереї під відкритим небом.
  • Наша мета це: промоція сучасного вуличного мистецтва – стріт арту, паблік арту, графітті та урбан арту; максимальне зближення мистецького продукту з різними соціальними групами; інтеракція та активна участь громадськості у мистецьких процесах; комунікація – «художник та цільова аудиторія (публіка)».
  • Проект заснований на принципі ефемерності, як фундаментальної характеристики вуличного мистецтва, в якому художник змінює художника. Художня мова вираження є вільною і різною : розпис, інсталяція, колаж, живе виконання, тощо.

Коротка історична довідка:

Архітектурну концепцію створення галереї розробив архітектор Сергій Торбінов, а вже архітектурний проект публічного простору та галереї створила команда ARIVA URBAN на чолі з архітектором Романом Литвином.

Реалізація проекту ( проектування та будівництво) тривало близько 10 місяців. А вже 1 липня 2017 року, відбулося урочите відкриття «4/8 Gallery» . Куратором галереї є Андрій Присяжнюк (організатор графіті фестивалів “Алярм” і “Поліхром А” , автор муралу “Тризуб), ідейний генератор течії стріт-арту в Луцьку та в Україні загалом.

Експозиційним простором слугують 4 стінописи розміром 3 х 3 м. Зміна експозицій проводиться орієнтовно кожен місяць нові витвори виникатимуть поверх старих, знову і знову. Методи є вільними і різноманітними: акрил, аерозоль, колаж. Завдяки особливості розташування прохожий стає безпосереднім відвідувачем галереї.

  • Луцьк, просп. Волі 49а
  • musvidomi@gmail.com
  • Час роботи: цілодобово
  • 4.8gallery
  • four8gallery
×
Додати подію

Афішу події просимо надіслати на e-mail: loginlutsk@gmail.com (в темі листа вкажіть назву події)
Приклад: 18 квітня 18:00-19:00

×
Додай свою улюблену локацію міста!

Login.lutsk.ua – інтерактивна мапа громадсько-активних місць та просторів Луцька. На сайті є можливість перегляду громадських організацій, публічних місць, творчих і активних зон міста за категоріями, пошук ключовими словами, можливість додавати події в календар та ділитися ними з іншими.
Хто може стати частиною мапи? Місцеві ГО, бібліотеки, творчі студії, організатори фестивалів і різноманітних проектів, які працюють на території Луцька.

(ГО, установи, публічного простору, галереї тощо)
Опис повинен бути не менше 1 тисячі символів. Поділіться своїми життєвими цінностями, пріоритетами та розкажіть, в якій атмосфері ви творите хороші справи та чому варто долучитися до Вашої діяльності / відвідати Ваш простір.
×
×
X