СК «Герць»

  • Спортивний клуб «ГЕРЦЬ» - клуб, що виховає у вашій дитині справжнього маленького мужнього козака, або ж козачку, які дізнаються що таке дисципліна, робота в команді, разом з тим вони познайомляться із українським бойовим мистецтвом.
  • Поєднання фізичних навантажень із тренуванням сили духу дає найркащий результат, який загартовує як тіло, так і душу.

У нас панує «своя» українська атмосфера, дружні відносини, виховуються правильні ціннісні орієнтації. Пропагуємо здоровий спосіб життя, любов до батьків, своєї батьківщини.

В програмі тренувань: загартувування характеру, волі та духу; спортивні змагання; показові виступи; основи козацького характерництва; дитячі та дорослі таборування та просто чудовий колектив

Учні спортклубу приймають активну участь у різних видах спортивних змагань та єдиноборств (ММА, рукопашний бій та ін.). Також дітки виступають на фестивалях, концертах демонструючи володіння різною традиційною козацькою зброєю та ударною технікою.

Здорова молодь – майбутнє України!

  • Луцьк, Шопена, 22
  • hertzsportsclub@gmail.com
  • +380664424750, +380999165724
  • щодня, крім неділі
×
Додати подію

Афішу події просимо надіслати на e-mail: loginlutsk@gmail.com (в темі листа вкажіть назву події)
Приклад: 18 квітня 18:00-19:00

×
Додай свою улюблену локацію міста!

Login.lutsk.ua – інтерактивна мапа громадсько-активних місць та просторів Луцька. На сайті є можливість перегляду громадських організацій, публічних місць, творчих і активних зон міста за категоріями, пошук ключовими словами, можливість додавати події в календар та ділитися ними з іншими.
Хто може стати частиною мапи? Місцеві ГО, бібліотеки, творчі студії, організатори фестивалів і різноманітних проектів, які працюють на території Луцька.

(ГО, установи, публічного простору, галереї тощо)
Опис повинен бути не менше 1 тисячі символів. Поділіться своїми життєвими цінностями, пріоритетами та розкажіть, в якій атмосфері ви творите хороші справи та чому варто долучитися до Вашої діяльності / відвідати Ваш простір.
×
×
X